O nás

Kdo jsme?

Již od roku 2013 se zabýváme dovozem kvalitní drogerie a potravin převážně z Německa, ale i z dalších západoevropských zemí jako je Holandsko, BelgieAnglie. Intenzivně spolupracujeme s celou řadou prověřených dodavatelů a výrobců, díky čemuž můžeme nabídnout naším zákazníkům zajímavé západovropské produkty za rozumné a konkurenceschopné ceny.

Nabízíme širokou škálu produktů globálních značek jako je Ariel, Persil, Vizir, Lenor, Softlan, Kuschelweich, Dr. Beckmann a další. V naší nabídce naleznete rovněž kvalitní potraviny, kávu a nápoje, určené primárně pro německý a rakouský trh.

Veškeré nabízené zboží před uvedením do prodeje důkladně kontrolujemeprověřujeme. Díky tomu máte jistotu, že veškeré naše produkty jsou 100% originální, vyznačující se vysokým standartem kvality.

Našimi zákazníky jsou především velkoobchodníci, ale také maloobchodní prodejny, provozovatelé gastronomických zařízeníchhotely, prádelny a školy.

Proč s námi spolupracovat?

Spoluprací s námi získáte mnoho konkurenčních výhod:

zajímavý a "netradiční" sortiment západoveropského zboží
✓ kvalitní potraviny a drogerii dovezenou převážně z Německa
✓ atraktivní a výhodné ceny

Kromě toho pro naše zákazníky připravujeme pravidelné akce, ve kterých můžete zboží nakoupit za mimořádně výhodné ceny. Naším hlavním cílem je spokojenost a důvěra zákazníka.

Našim zákazníkům nabízíme možnost zajištění paletové přepravy nebo vlastního závozu za výhodných podmínek.

Zveme Vás ke spolupráci!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, srdečně Vás zveme ke spolupráci. Nejste-li ještě naším zákazníkem, můžete se pohodlně zaregistrovat nebo nás kontaktovat.

ariel velkoobchodpersil velkoobchod  weisser riese velkoobchod  frosch velkoobchodkuschelweich velkoobchod 

vizir velkoobchod    perwoll velkoobchod    dr. beckmann velkoobchod    lenor velkoobchodfinish velkoobchod

edeka velkoochod    gut und gunstig G&G velkoobchod ritter sport velkoobchod