Tesori d'Oriente aviváž Muschio Bianco, 38 dávek, 760 ml

Kód: 985850
Novinka
Neohodnoceno
Skladem

Vůně White musk - aviváž učaruje smyslům omamnou vůní ambry a White musk a poskytne opojný zážitek. Stimulující a pudrová vůně je plná tepla, ladnosti a ladnosti a zanechá ve vás pocit smyslnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aviváž Muschio Bianco od Tesori d'Oriente poskytuje měkké prádlo a zanechává za sebou vzrušující vůni.
Receptura neobsahuje syntetická barviva a byla testována na chrom, nikl a kobalt.

Vůně White musk - aviváž učaruje smyslům omamnou vůní ambry a White musk a poskytne opojný zážitek. Stimulující a pudrová vůně je plná tepla, ladnosti a ladnosti a zanechá ve vás pocit smyslnosti.

White musk bylo od pradávna ceněno jako cenná esence císaři a králi jako údajné afrodiziakum. Aviváž pro muže a ženy Muschio Bianco zahalí prádlo do příjemné vůně harmonie a svůdnosti, připomínající kouzlo nebeského příslibu - jedinečné, smyslné a nadčasové.

Je obohacena o vzácné mikrokapsle parfému, které každým pohybem postupně uvolňují svou intenzivní vůni.Krémové složení bez barviv se složkami usnadňující žehlení.

  • Dermatologicky testováno
  • Nádherná vůně pivoněk, japonské kamélie a bergamotu
  • Usnadňuje žehlení

Dovezeno z Itálie

a11

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváže
Hmotnost: 0.796 kg
Parametry: Složení:5-15 % kationtové povrchově aktivní látky, konzervační činidla (1,2-benzisotiazol-3(2H)-one , 2-methyl-2H-isothiazol-3-one), parfémy (Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Limonene). Obsahuje: Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Benzyl salicylate, Geraniol, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one, Coumarin, 3-(4-isobutyl-2-methylphenyl)propanal, Linalyl Acetate. Může vyvolat alergickou reakci. Složení uvedené v online shopu se může lišit od složení na obalu.Použití Dávkujte pomocí víčka (1 víčko = 25ml) přímo do dávkovače pračky pro aviváž. Upozornění na nebezpečí Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Ihned vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Nepoužívejte, dokud jste si nepřečetli všechny pokyny pro bezpečné zacházení a neporozuměli jim.
Množství v kartonu: 12
EAN: 8008970055206

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz