Dr. Beckmann speciální čistící a pečující tablety do kávovaru 6 ks - originál z Německa

Kód: 8712
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dr. Beckmann

Dr. Beckmann čistící a pečující tablety díky speciálnímu složení s aktivními kyselými látkami odstraňují zbytky kávy a spolehlivě tak chrání kávovar. Pro dokonalé potěšení z kávy a dlouhou životnost kávovaru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro dokonalý požitek z kávy a dlouhou životnost kávovaru je důležité zařízení pravidelně čistit. Při každém použití kávovaru se totiž usazují kávové tuky a oleje, což může mít vliv na fungování kávovaru. Dr. Beckmann čistící a pečující tablety odstraňují veškeré zbytky kávy a spolehlivě chrání váš kávovar.

  • S aktivním kyslíkem: odstraňuje veškeré zbytky kávového tuku a oleje
  • Pro všechny populární kávovary a plně automatické stroje (kávovary, kávovary / poloautomaty, držáky filtrů, termosky a kávové konvice)
  • Ideální pro AEG, Bosch, Jura, Saeco, Siemens, Senseo a mnoho dalších
  • Obsah: 6 tablet po 1,6 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální čističe
Hmotnost: 0.011 kg
Specifikace: VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po použití si důkladně umyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vypláchněte vodou. Pokud je to možné, odstraňte všechny stávající kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Složení: > 30% fosforečnany, bělidlo na bázi kyslíku Uchovávejte mimo dosah potravin a krmiv. Chraňte před vlhkostí. Výrobce: delta pronatura Dr.Krauss &. Dr.Beckmann KG Kurt-Schumacher-Ring 15-17, 63329 Egelsbach Distibutor: NemeckyEshop.cz, +420 724 434 120, Hájkova 356, Domažlice, 34401

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: