Dalli Med prací gel pro alergiky 1,1 l

Kód: 4396
Novinka
1 hodnocení
Značka: Dalli

Dalli Med prací gel byl speciálně vyvinut pro alergiky, astmatiky a pro lidi s citlivou pokožkou. Složení tohoto pracího prostředku je zcela bez parfémů, barviv a konzervantů, právě proto je velmi oblíben u alergiků a astmatiků. Tento prací na bílé a barevné prádlo kombinuje vynikající prací sílu s redukovaným rizikem alergií a podráždění pokožky. Pere již od 20°C a pomáhá tak šetřit energii a životní prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • pro bílé a barevné prádlo
  • bez parfému a barviv
  • bez konzervačních přísad
  • kombinuje vynikající prací sílu se sníženým rizikem alergie
  • dermatologicky potvrzeno
  • vyvinuto společně s Německou asociací pro alergii a astma 
  • vhodný také pro vlnu a hedvábí

made_in_germany

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací gely
Hmotnost: 1.337 kg
Počet dávek (vyprání): 20
VAROVÁNÍ: Třídění a vývěr pracího prostředku: - Dbejte na symboly na oblečení a přizpůsobte tomu stupeň praní. - Prádlo přetřiďte. Oddělte tmavé od světlého. - Nové oblečení může pustit barvu. Perte proto raději odděleně při max. 40 °C. - Není vhodné pro vlnu a hedvábí. - Silně odolné skvrny nejprve odstraňte - Pračku naplňte podle doporučení výrobce – dbejte na správné doporučené množství. - Dbejte na stupeň znečištění a tvrdost vody (viz. tabulka). - Pokud neznáte tvrdost vody, obraťte se na vašeho dodavatele vody. Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Složení: neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo, fosfonáty, amylázy, celulázy, optické zjasňovače Distributor: Luboš Petrašovský, NemeckyEshop.cz, 724 434 120, Hájkova 356, Domažlice, 34401.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení