Ariel All-in-1 Color gelové kapsle na barevné prádlo 63 ks, 1.581kg

Kód: 81584
Neohodnoceno
Značka: Ariel

Ariel All-in-1 PODS poskytuje skvělou mycí sílu v malém POD. Ariel All-in-1 PODS Color má samostatné komory, které uvolňují přísady, pouze když jsou během praní potřebné...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ariel All-in-1 PODS poskytuje skvělou mycí sílu v malém POD. Ariel All-in-1 PODS Color má samostatné komory, které uvolňují přísady, pouze když jsou během praní potřebné. Nabízejí vysoce koncentrovaný prací účinek a také bojují proti široké škále skvrn. Inovativní obal Ariel PODS se při kontaktu s vodou zcela rozpouští a je biologicky odbouratelný. Nejlepší tekutý prací prostředek od společnosti Ariel s optimálním dávkováním pracího prostředku.

  • All-in-1: 1. odstraňování skvrn, 2. ochrana barev, 3. svěží vůně, 4. péče o vlákna, 5. účinné od 20 ° C
  • Vynikající odstranění skvrn s 1. praním, dokonce i ve studené vodě
  • chrání barvy oblečení
  • světlé barvy a čerstvé oblečení
  • ve vodě rozpustný a biologicky odbouratelný obal
  • snadná manipulace: není nutné dávkování

Dovezeno z Německa

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsle na praní
Hmotnost: 0.99 kg
VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Používejte ochranné brýle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení