Biff Hygiene Total - antibakteriální čistič na koupelny a WC 750 ml

Kód: 3008
Neohodnoceno
Značka: Biff

Biff Hygiene Total je extra účinný antibakteriální přípravek pro hygienickou čistotu v celé koupelně. Bez problému odstraní vápenné usazeniny, zbytky mýdla a odolné nečistoty a to i na citlivých površích. Čistič je bez obsahu chlóru, nezanechává agresivní "šmouhy"a snadno se aplikuje díky své pohodlné funkci pěny a spreje. Zanechává příjemnou svěží vůni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Jeden z nejlepších a nejoblíbenějších prostředků na WC a koupelny v Německu
  • extra účinný antibakteriální přípravek pro hygienickou čistotu v celé koupelně
  • odstraní vápenné usazeniny, zbytky mýdla a odolné nečistoty a to i na citlivých površích
  • Zanechává příjemnou svěží vůni
  • Pro hygienickou čistotu všech povrchů v koupelně & WC
  • Premium kvalita
  • Vyrobeno firmou Henkel
  • Vyrobeno v Německu

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe WC / odpadu
Hmotnost: 0.75 kg
Specifikace: Varování: H318 - Způsobuje vážné poškození očí. H412 - Zdraví škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P101 - Pokud je nutná lékařská pomoc, majte po ruce obal nebo etiketu výrobku. P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí. P261 - Zabraňte vdechování aerosolu. P271 - Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. P280 - Používejte ochranu očí. P305 + P351 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vypláchněte vodou. P310 - Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. P501 - Balení recyklovatelných odpadů zcela vyprázdněte. P501 Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy. Dovezeno z Německa. Dovozce: Luboš Petrašovský, NemeckyEshop.cz, +420 724 434 120, Hájkova 356, Domažlice, 34401

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení