Vernel Fresh Control - Floral Crisp aviváž, 30 dávek, 0.9l

Kód: 0273
Neohodnoceno
Značka: Vernel

Vyzkoušejte nový Vernel Fresh Control s patentovanou technologií parfémů - ve variantě Floral Crisp - příjemná květinová vůně. Vernel Fresh Control je nová aviváž, která aktivně chrání textilie před zápachem. Díky patentované technologii parfémů zůstane prádlo čerstvé až 100 dnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní technologie neutralizace zápachu nové aviváže Vernel eliminuje nepříjemné pachy, jako je kouř, pachy potravin nebo pot a to zejména v moderních směsných tkaninách, díky čemuž zajišťuje dlouhodobý pocit svěžesti a čistoty. Vyrobena ze 100% starého plastu - přispívají tak k ekologii.

made_in_germany

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváže
Hmotnost: 0.9 kg
Specifikace: Použití: Přidejte do posledního máchání. Dávkování pro 4-5 kg prádla (pokud máte větší množství prádla, zvyšte dávkování): 30ml pro měkké prádlo. 45ml pro extra měkké prádlo. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Složení: 5-15% kationtové povrchově aktivní látky, parfémy ( linalool, citronellol, geraniol, hexyl cinamal, alpha-isomethyl ionone) konzervant (benzisothiazolinon) Vyrobeno v Německu. Výrobce: viz obal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: